Happy Lift – jest nową procedurą opracowaną z myślą o liftingu twarzy, skierowaną do tych pacjentów, którzy marzą o młodszym wyglądzie skóry. Ideą zabiegu jest przede wszystkim zapobieganie początkowym procesom starzenia poprzez wprowadzenie rozpuszczalnych nici, odświeżających wygląd skóry.

Happy Lift jest uważany za procedurę alternatywną dla tradycyjnych Złotych Nici, a zarazem dużo bardziej efektywną, dającą natychmiastowy efekt.

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę nici Happy Lift, które powodują podniesienie okolicy policzków, poprawę owalu twarzy, podbródka, okolic szyi. Samo wprowadzenie nici jest zabiegiem minimalnie inwazyjnym.

Happylift

Lekarz wprowadzając nici Happy Lift pod skórę pobudza włókna kolagenowe, które podnoszą i ujędrniają skórę w obszarze zabiegu. Happy lift nie wpływa w żadnej mierze na zmianę rysów twarzy Pacjenta. Zabieg gwarantuje optymalny i natychmiastowy rezultat, który utrzymuje się do 5 lat.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, tym samym rekonwalescencja przebiega w szybkim tempie, a pacjent może natychmiastowo powrócić do swego normalnego trybu życia. Pacjent nie ma żadnych blizn po zabiegu, nie występuje również żadne krwawienie, czy też możliwość uszkodzenia nerwów.<