Preparat Macrolane® to nowatorska na rynku metoda, umożliwiająca powiększanie piersi bez konieczności poddawania się operacji. Zabieg jest szybki, nie wymaga długotrwałej, bolesnej rekonwalescencji i nie pozostawia żadnych blizn.

Macrolane® to doskonała alternatywa dla chirurgicznego powiększania piersi. Stanowi idealne rozwiązanie dla kobiet, którym zależy na natychmiastowym efekcie zabiegu przy zachowani minimalnej inwazyjności w organizm.

Żel Macrolane® to kwas hialuronowy, pochodzenia niezwierzęcego o określonej gęstości. Jest to związek chemiczny naturalnie występujący w organizmie, dlatego nie jest traktowany jako ciało obce, co ogranicza do minimum ryzyko komplikacji pozabiegowych.


Powiększanie piersi - Macrolane

Powiększanie piersi z wykorzystaniem żelu Macrolane® wykonywane jest ze znieczuleniem miejscowym. W okolice gruczołu piersiowego wprowadzana jest dawka ok. 100-120 ml preparatu ( w każdą pierś). Biust zostaje delikatnie wypełniony, natomiast pacjentki mogą cieszyć się swoim nowym, pełnym dekoltem.

Powiększanie piersi metodą Macrolane® wiąże się z wieloma zaletami, takimi jak: szybkość, bezbolesność i brak konieczności noszenia specjalnej odzieży pozabiegowej. Bezpośrednio po powiększeniu piersi można bez obaw wrócić do domu i swoich codziennych zajęć. Drobny obrzęk oraz zaczerwienienie o obszarze zabiegowym mogą występować przez okres 1-2 tygodni po zabiegu i jest to czas, w którym organizm przystosowuje się do obecności preparatu.

Efekt powiększania piersi z preparatem Macrolane® utrzymuje się nawet do 2 lat, ale okres ten uzależniony jest od wieku, stanu piersi, stylu życia oraz aktywności fizycznej pacjentki.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące zabiegów chirurgii plastycznej skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie!<