O nas

Zapraszamy do kliniki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej IQ Medica. Misją kliniki jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki medycznej w atmosferze zrozumienia i szacunku oraz w poczuciu pełnej dyskrecji i komfortu. Inteligentna, wyrafinowana i bezpieczna chirurgia estetyczna to cel, jaki stawia sobie IQ Medica.

Klinika IQ Medica powstała z myślą o najbardziej wymagających pacjentach na bazie międzynarodowych wzorców i kilkuletniego doświadczenia firmy IQ Medica w leczeniu pacjentów z kraju i zagranicy. Oferta placówki obejmuje szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, a także nowatorską kosmetoginekologię. Najważniejszym atutem kliniki jest kadra medyczna najwyższej klasy, którą tworzą uznani chirurdzy plastycy z wieloletnim doświadczeniem.


W naszej klinice proponujemy pacjentowi najnowocześniejsze, bezpieczne i sprawdzone metody, dzięki którym osiągnie on atrakcyjniejszy, ale wciąż naturalny wygląd. Chcemy promować chirurgię z wysokim IQ, inteligentną, a to oznacza umiar i ograniczanie inwazyjności w wykonywanych zabiegach. Dobrze przeprowadzone operacje plastyczne są praktycznie niewykrywalne. Zastosowanie odpowiednich technik- np. korekcja powiek dolnych bez nacięcia, wprowadzanie implantu do piersi przez pachę czy lift endoskopowy oznacza niewielkie blizny lub ich brak oraz nie skazuje pacjentek na długą i bolesną rekonwalescencję.

IQ Medica klinika mieści się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Nowogrodzkiej 21. Tam odbywają się konsultacje z lekarzami. Tam też mieści się nowoczesne IQ Medi Spa. Punkt konsultacyjny przy ulicy Nowogrodzkiej stworzony został w odpowedzi na potrzeby pacjenta. Oferujemy nie tylko konsultacje przedzabiegowe, ale również kompleksowe przygotowanie do zabiegu oraz wsparcie w okresie rekonwalescencji.

Same operacje plastyczne wykonywane są z dala od centrum, w budynku przy ul. Puławskiej 488, aby zapewnić pacjentowi spokój i odpoczynek z zdala od zgiełku wielkiego miasta. Nowoczesne zaplecze medyczne sal zabiegowych oraz przytulne i komfortowe pokoje z widokiem na ogród, zapewnią pacjentowi komfort po operacji.<