Dr n. med. Piotr Osuch 

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, Konsultant Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie. Od 1996 roku związany z chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną najpierw w szpitalu przy ul. Banacha, a potem w Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Prowadzi praktykę prywatną oraz pracuje w dwóch prestiżowych warszawskich szpitalach. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Członek European Academy of Facial Plastic Surgery, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Wykształcony w Polsce i w Kanadzie. Od zawsze związany z Warszawą. Pełnione funkcje:

Nasi specjalisci

- 2010 - do teraz. Konsultant Chirurgii Plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

- 2005 - do teraz. Chirurg plastyk, Szpital im. W. Orłowskiego w Warszawie, Klinika Chirurgii Plastycznej.

- 2004 - do teraz. Indywidualna praktyka lekarska z obszaru chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Współpraca z LASERMED Centrum Dermatologii Laserowej i Chirurgii Plastycznej.

- 1998 - 2005. Asystent dr. Andrzeja Sankowskiego, prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej.

- 1998 - 2004. Chirurg w Oddziale Chirurgii Plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy ul. Banacha. Swoje doświadczenie zdobywał miedzy innymi:

- Akademia Medyczna w Warszawie, I Wydział Lekarski.

- McGill University, Montreal, Plastic Surgery Department.

Dr n. med Andrzej Barwijuk.

Od 1995 do 2006 zastępca ordynatora a później ordynator Oddziału Ginekologii Szpitala Ginekologiczno - Położniczego im. Świętej Rodziny w Warszawie. Jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Kosmetoginekologicznego (FACOG, ISC), Amerykańskiego Towarzystwa Ginekologii Laparoskopowej (FAAGL), Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG) oraz Polskiego Towarzystwa Wideochirurgii (PTW). Autor około 50 publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz doniesień i komunikatów zjazdowych. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych są zabiegi z zakresu modelowania sylwetki (liposukcja, vibrolipo,smartlipo), kosmetoginekologia (labioplastyka, waginoplastyka, hymenoplastyka i perineoplastyka), uroginekologia (badania urodynamiczne i zabiegi nietrzymania moczu O.T.V.T).

Dr n. med. Tomasz Pniewski

Specjalista dermatolog, adiunkt

w Warszawskiej Akademii Medycznej w Klinice Dermatologii. Kosmetologią zajmuje się od kilkunastu lat   (w tym  kilkuletni staż w USA). Posiada ogromne doświadczenie w dermatologii zabiegowej. Specjalizuje się w zabiegach głębokiego złuszczania naskórka i zabiegach odmładzających, czyli ostrzykiwaniu  skóry botuliną, peelingu i augmentacjach zmarszczek materiałami wypełniającymi. Dr Pniewski znany jest również z perfekcyjnych zabiegów powiększania i modelowania ust.