Lipofilling to przeszczep tłuszczu w celu wyrównania nierówności skóry, lub poprawienia niedoskonałości figury w pewnych obszarach. Jest to sprawdzona i bezpieczna metoda poprawy naszego wyglądu.

Zabieg ten sprawdza się doskonale w korygowaniu obszaru twarzy, w zakresie poprawy kształtu pośladków i łydek. Zastosowanie tkanki tłuszczowej pacjenta czyni Lipofilling maksymalnie bezpiecznym zabiegiem, bez ryzyka reakcji alergicznej, czy komplikacji związanych z wypełnieniem.

Dzięki zabiegowi poprawia się wygląd i napięcie skóry, co daje zdrowy efekt wypełnienia i wygładzenia. Lipofilling pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych efektów, ponieważ tkanka tłuszczowa naturalnie wiąże się pod skórą, co daje pacjentom bardzo satysfakcjonujące i naturalnie wyglądające rezultaty.


Przeszczep tłuszczu

Bezsprzecznym atutem Lipofillingu jest szybki czas rekonwalescencji po zabiegowej, gdzie zasinienie lub obrzęk utrzymują się zaledwie kilka dni. Zazwyczaj już w ciągu 1-2 dni po zabiegu są widoczne jego efekty, a zdrowienie obszaru zabiegowego przebiega bardzo szybko. Zabieg ten można przeprowadzać w znieczuleniu miejscowym, a pacjenci mogą wrócić spokojnie do domu. Przeszczep tłuszczu można także łączyć z innymi zabiegami, co umożliwia bardzo precyzyjne modelowanie sylwetki, nie tylko w zakresie usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale także uwydatniania jej w odpowiednich miejscach.<