IQ MEDICA S.A. na NewConnect
 • 1. Informacje podstawowe
  IQ MEDICA SA powstała z myślą o najbardziej wymagających pacjentach na bazie międzynarodowych wzorców i kilkuletniego doświadczenia firmy w leczeniu pacjentów z kraju i zagranicy. Oferta placówki obejmuje szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii, a także nowatorską kosmetoginekologię.

  Najważniejszym atutem kliniki jest kadra medyczna, fizjoterapeuci, kosmetolodzy najwyższej klasy. W naszej klinice proponujemy pacjentowi najnowocześniejsze, bezpieczne i sprawdzone metody, dzięki którym osiągnie on atrakcyjniejszy, ale wciąż naturalny wygląd. Chcemy promować chirurgię i medycynę estetyczną z wysokim IQ, inteligentną, a to oznacza umiar i ograniczanie inwazyjności w wykonywanych zabiegach. Dobrze przeprowadzone zabiegi estetyczne są praktycznie niewykrywalne. Zastosowanie odpowiednich technik - np. korekcja powiek dolnych bez nacięcia, wprowadzanie implantu do piersi przez pachę czy lift endoskopowy oznacza niewielkie blizny lub ich brak oraz nie skazuje pacjentek na długą i bolesną rekonwalescencję.


  IQ Medica klinika mieści się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Nowogrodzkiej 21. Tam odbywają się konsultacje z lekarzami. Tam też mieści się nowoczesne IQ MediSpa. Punkt konsultacyjny przy ulicy Nowogrodzkiej stworzony został w odpowedzi na potrzeby pacjenta. Oferujemy nie tylko konsultacje przedzabiegowe, ale również kompleksowe przygotowanie do zabiegu oraz wsparcie w okresie rekonwalescencji.
  Oprócz zabiegów chirurgicznych oferujemy zabiegi pielęgnacyjne pracując na dobrze sprawdzonych markach takich jaki np. Thalgo, Dermologica oraz Serum Colostrum 2h.

  Same operacje plastyczne wykonywane są z dala od centrum, w budynku przy ul. Puławskiej 488, aby zapewnić pacjentowi spokój i odpoczynek z zdala od zgiełku wielkiego miasta.
  Nowoczesne zaplecze medyczne sal zabiegowych oraz przytulne i  komfortowe pokoje z widokiem na ogród, zapewnią pacjentowi komfort
  po operacji.


  Obecnie IQ MEDICA SA jest na etapie budowy sieci punktów usługowych w całej Polsce.

 • 3. Notowania

 • 4. Dokument Informacyjny IQ MEDICA S.A.
  Dokument do pobrania: