Przeszczep tłuszczu – pośladki, piersi, łydki.

Lipofilling czyli przeszczep tłuszczu w celu wyrównania nierówności skóry, czy niedoskonałości figury w pewnych obszarach, to sprawdzona i bezpieczna metoda poprawy naszego wyglądu. Zabieg ten sprawdza się doskonale w korygowaniu obszaru twarzy, a także ciała, w zakresie poprawy kształtu pośladków i łydek.

Zastosowanie tkanki tłuszczowej pacjenta czyni Lipofilling maksymalnie bezpiecznym zabiegiem, bez ryzyka reakcji alergicznej, czy komplikacji związanych z wypełnieniem.

Zakres Lipofillingu jest indywidualnie ustalany z lekarzem, określa się najlepsze miejsca skąd pobrać tkankę tłuszczową do wypełnienia, po czym możliwe jest jej umiejscowienie w interesującym nas obszarze. Dzięki zabiegowi, poprawia się  wygląd, napięcie skóry, co daje zdrowy efekt wypełnienia i wygładzenia.


Przeszczep tłuszczu

Przeszczep tłuszczu pozwala na osiągnięcie tak dobrych efektów, ponieważ tkanka tłuszczowa naturalnie wiąże się pod skórą, co daje pacjentom bardzo dobre i długotrwałe rezultaty zabiegu.


Bezsprzecznym atutem Lipofillingu jest szybki czas rekonwalescencji po zabiegowej, gdzie zasinienie lub obrzęk utrzymują się zaledwie kilka dni. Zazwyczaj już w ciągu 1-2 dni po zabiegu, są widoczne jego efekty. Zabieg ten można przeprowadzać w znieczuleniu miejscowym, a pacjenci mogą wrócić spokojnie do domu. Przeszczep tłuszczu można także łączyć z innymi zabiegami, co umożliwia bardzo precyzyjne modelowanie sylwetki, nie tylko w zakresie usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale czasem i uwydatniania jej w odpowiednich miejscach.<